Мистецько-інноваційна компанія "Б2"
вул.Водогінна,2 офіс 314
Львів, 79000
тел +3 8 032 2418320
факс +3 8 032 2418330
office@b2-projects.com
 
 
про компанію     проекти     гостьова книга     контакти     зробити замовлення              
 
 

Про компанію

B2.Історія
   Компанія "Б2" є структурною частиною Мистецько-інноваційної компанії "БСО", що було засновано в 2000 році. Спектр послуг, що надаються компанією: виготовлення та розміщення реклами, проектування інтер'єрів та архітектура, шоу-бізнес. Президент компанії БОБАК Сергій Орестович.

   Історія Мистецько-інноваційної компанії "Б2" починається з Львівського представництва київського шоу-центру "Інітіа". Представництво очолював Сергій Бобак, один з найперспективніших керівників в в структурі компанії. Через три роки, вже на базі створенної структури, виникла нова фірма.

   В результаті виникло приватне підприємство Мистецько-інноваційна компанія "БСО". Основним напрямом діяльності "БСО" став модельний бізнес, що відтворювався через діяльність структурної одиниці підприємства – модельної агенції "OK'S models". Згодом, враховуючи досвід Сергія Бобака, у створення малих архітектурних форм (за фахом він архітектор), - а отже й можливості творення власної сценографії - компанія переходить до шоу-проектів.

   Відповідно виникає нова структурна одиниця фірми – Компанія Б2. Автором проектів, на початках, виступає сам Сергій Бобак. А долучений колектив же не просто втілює його задум , а й намагається творчо розвинути, якомога глибше сягнувши при цьому суті самого проекту. Стосовно останнього, то це, як правило, - презентації фірм, покази мод, шоу-акції, сценічне дійство, що включає створення декорацій, постановку світла, музичне оформлення, а також добір виконавців та технічного персоналу. До цього слід додати ще й створення реклами, стильної поліграфії, що максимально повно відображає форму та зміст шоу.

   Незабаром до компанії "Б2" все частіше й частіше стали надходити замовлення на презентації від відомих в Україні брендів, більшість із яких, з часом, стали постійними клієнтами компанії. Серед них, в першу чергу, слід назвати "Квазар-Мікро", "Укрінбанк", "Львівська пивоварня", "Комфорт-Інвест", Торговий Дім „Ніко” (дилер Мітсубісі та Ауді в Україні), а також дилери усіх відомих автомобільних бредів (Рено, Мерседес, Деу), рекламні агенції „ТРК Люкс”, радіо Люкс ФМ та Авто ФМ. Перевагу "Б2" надають і провідні дизайнери одягу. Маються на увазі, зокрема, такі відомі імена-бренди, як Оксана Караванська Дім Моди „Артінеллі”, та єдиний рейтенговий в Україні організатор Тижня Моди прет-а-порте „Сезони Моди”.

   Все це і робить компанію успішною й процвітаючою. Говорячи ж про її президента слід відзначити, що, не зважаючи на зайнятість та завантаженність, було прийняте рішення, про відкриття нового стратегічного напрямку компанії – Архітектура / Інтер'єри. І не тільки тому, що завжди вважав себе в першу чергу архітектором, черпав натхнення в цій роботі, а й тому, що своїм кінцевим результатом дає вона йому ні з чим не зрівняну сатисфакцію й насолоду від сотворенного. Він проектує будинки, створює інтер”єри (одна з його робіт цього плану потрапила до числа ста кращих в Україні, а сам він – до 50-ти найкращих дизайнерів країни). Всі його клієнти – люди успішні, в основному представники шоу-бізнесу. Їхній менталітет надає архітекторові можливість творити проекти неординарні, переважно авангардові. Ознайомитись з проектами компанії "Б2" ми можете завітавши до портфоліо на сайті b2-projects.com

 
 
Copyright ©2002–2011
"BSO" Company.
All Right Reserved.
Hosted by BestHosting
             
про компанію     проекти     гостьова книга     контакти     зробити замовлення